Зв'яжіться з нами:
(099) 444-13-32 (096) 165-10-55
Зворотній дзвінок
м.Херсон. вул. Паровозна 14А
м.Херсон. вул. Паровозна 14А
Обране(0)
0
Кошик
0 грн

Цегла в Новій Каховці

назад

Цегла в Каховці

Найбільш затребуваним матеріалом для будівництва будинку протягом багатьох років залишається цегла. Він має високу міцність і довговічність, зберігає свої властивості при атмосферних і кліматичних змінах. Купити цеглу в Новій Каховці пропонує будівельний магазин «СтройМір». Широкий асортимент дозволяє вибрати підходящий варіант під конкретні умови експлуатації.

Класифікація матеріалу

Купити цеглу можна різних видів. Характеристики виробу залежать від сировини і застосовуваної технології виробництва. Кожен тип має унікальні властивості і може застосовуватися для вирішення конкретних завдань. Параметри матеріалу будуть відповідати вимогам проекту, а вартість не перевищить кошторис розрахунку.

Купити цеглу в Новій Каховці можна таких видів.

СилікатнийЦегла в Каховці. Ціна цегли в Новій Каховці

Виготовлений даний вид матеріалу методом автоклавного синтезу з очищеного піску, вапна і допоміжних добавок. Заготовки формують сухим способом і піддають термообробці. При додаванні барвника готовий продукт набуває відтінок, що дозволяє створити унікальний фасад. Цегла має стандартні розміри і гладку поверхню, застосовується для зведення зовнішніх стін і внутрішніх перегородок конструкції. Завдяки низькій вартості і оптимальним характеристикам силікатна цегла в Каховці затребуваний при зведенні житлових і промислових об'єктів. Матеріал вбирає вологу, тому не використовується при формуванні підземних конструкцій.

Керамічний

В якості основної сировини використовується глина. Заготовки сушать і обпалюють в спеціальних печах при високій температурі. Керамічна цегла буває повнотіла і з порожнечами. У першому варіанті бруски мають високий показник міцності і морозостійкості. Використовується для спорудження навантажених несучих конструкцій.

Пустотіла має горизонтальні або вертикальні отвори. На його виготовлення йде менше матеріалу і часу на випал. Виробництво виходить більш економне, тому на таку цеглу ціна в Каховці нижче. Матеріал має хороші тепло- і звукоізоляційні властивості, використовується при зведенні полегшених конструкцій.

Гіперпрессованний

При зведенні конструкцій, де потрібні підвищені несучі характеристики, міцність і витривалість, застосовують гіперпрессованний цегла. Матеріал виготовлений з крихти гірських порід, в якості в'яжучого речовини використовується портландцемент. Проводиться даний вид цегли методом пресування. Бруски мають чіткі межі, поверхня може бути фактурною або гладенькою. Готовий продукт має високий коефіцієнт теплового розширення, що може привести до деформації швів і розтріскування матеріалу. Щоб запобігти подібним явищам, при зведенні конструкції потрібне точне дотримання технології кладки.

Класифікація за призначенням

Будівельний цегла має шорстку поверхню. Такий вид матеріалу використовується при зведенні конструкції, коли не потрібно бездоганний вигляд або передбачаються оздоблювальні роботи.

Лицьова цегла має відмінний вигляд і естетичні властивості. Матеріал стійкий до вицвітання і кліматичних умов. Використовується як окремий облицювальний матеріал або одночасно з кладкою при обробці фасадів і внутрішніх приміщень.

Замовити цеглу в Новій Каховці з доставкою по Херсонській області можна в магазині «СтройМір». Якщо виникли труднощі, зв'яжіться з менеджерами порталу. Консультанти нададуть повну інформацію по всіх позиціях і допоможуть з оформленням замовлення.

вгору