Зв'яжіться з нами:
(050)3185390
Зворотний дзвінок
м.Херсон. вул. Паровозна 14А
м.Херсон. вул. Паровозна 14А; вул. Ладичука 153
Вибране(0)
0
Кошик
0 грн

Цемент у Каховці

назад
Цемент CRH ШПЦ М-400 25 кг
Артикул: 90301013
Цемент CRH ШПЦ М-400 25 кг
117.00 грн
Цемент 550 ADOCIM (ТУРЕЧЧИНА) 25кг
Артикул:
Цемент 550 ADOCIM (ТУРЕЧЧИНА) 25кг
92.00 грн
89.00 грн
Цемент Турция 550 , 25кг
Артикул:
Цемент Турция 550 , 25кг
88.00 грн

Цемент у Новій Каховці

Одним із найпоширеніших матеріалів на будівельному ринку є цемент. Причина популярності полягає у широкій сфері застосування, його значення складно переоцінити. Цемент у Каховці використовують великі компанії та приватні забудовники практично на всіх етапах зведення будівель та споруд, під час проведення ремонтних робіт та оздоблення приміщення. Аналогів даному матеріалу поки що немає, що підтверджує його унікальні властивості.

Виробництво будівельного цементу

Недорого купити цемент у Новій Каховці та Херсонській області пропонує будівельний магазин «БудМир». Виготовлено цей вид матеріалу на основі вапняку та глини. Сировину з'єднують у певних пропорціях і обпікають у печі за високої температури до отримання клінкеру (запечені гранули). Для випалу сировини застосовується мокра чи суха технологія. У першому варіанті перед подрібненням компоненти з'єднують з водою, і термічної обробки піддається волога сировина. Такий спосіб призводить до великих енерговитрат, оскільки суміш потрібно висушити. Процес отримання клінкеру із сухих компонентів набагато простіше. Ціна на такий цемент у Новій Каховці значно нижча, тому мокра технологія на даний час практично не застосовується.Цемент у Новій Каховці. Купити цемент у Каховці за найкращими цінам

На наступному етапі виробництва клінкер подрібнюють та вводять порошкоподібні компоненти, що надають суміші технічні характеристики. Одним із важливих параметрів є марка цементу. Це показник міцності на стиск, який визначається лабораторних умовах.

Завершальний етап – фасування готового продукту. Купити цемент у Новій Каховці можна з доставкою по Україні в мішках по 25 кг, деякі виробники пропонують більший обсяг – 50 кг.

Характеристики цементу

Можна купити цемент в Новій Каховці оптом та в роздріб. Матеріал незамінний у будівництві завдяки високим експлуатаційним характеристикам, серед яких особливе значення має:

Під час проведення будівельних робіт слід враховувати, що розчин виділяє тепло. Це важливо під час створення монолітних конструкцій. Верхній шар висихає швидше, що може призвести до утворення тріщин. Щоб уникнути подібної ситуації та забезпечити рівномірне застигання всіх шарів конструкції, через певний проміжок часу зволожують поверхню.

Що потрібно знати під час виборів цементу в Каховці?

Якість будівництва багато в чому залежить від правильно вибраного цементу. Недостатня міцність матеріалу може стати причиною появи дефектів та повного руйнування споруди. Виробники пропонують придбати цемент кількох видів. Відрізняються вони складом та особливостями застосування. Основним компонентом будівельної суміші є портландцемент, технічні характеристики залежать від виду та кількості внесених добавок.

В даний час цемент марки 150 та 200 знято з виробництва. Вони мають низький показник міцності та не відповідають сучасним будівельним нормам. На сьогодні найпопулярніший цемент у Херсоні марки 400 та 500.

Запакована суміш у двошарові мішки, але через високу гігроскопічність, зберігати їх краще у сухому приміщенні. Під впливом вологи матеріал втрачає міцність, береться грудками і не може використовуватись на відповідальних ділянках.

Щоб купити цемент у Каховці, достатньо залишити заявку онлайн або зв'язатися по телефону з менеджерами магазину «СтройМир».

вгору