Зв'яжіться з нами:
(050)3185390
Зворотний дзвінок
м.Херсон. вул. Паровозна 14А
м.Херсон. вул. Паровозна 14А; вул. Ладичука 153
Вибране(0)
0
Кошик
0 грн

Газобетон в Генічеську

назад
Блок газобетонний 100*200*610
Артикул:
Блок газобетонний 100*200*610
51.00 грн
Блок газобетонний 300*200*610
Артикул:
Блок газобетонний 300*200*610
140.00 грн
Блок газобетонний 400*200*610
Артикул:
Блок газобетонний 400*200*610
179.00 грн

Купити газобетон в Генічеську за помірною ціною

Ті, хто давно мріє про дачу або переїхати жити сім'єю в теплий будинок, часто вибирають купити газобетон в Генічеську. Матеріал відмінно підходить для зведення зовнішніх стін. Також з газоблоків виходять надійні господарські будівлі та інші споруди. Головне - дотримуватися технології монтажу і вибрати надійного постачальника якісних блоків.

Плюси застосування газобетону у ГенічеськуГазобетон в Геническе. Купить газоблок в Геническе: цены

Завдяки пористій матеріалу, тепло в приміщенні з пористих виробів зберігається навіть в сильні морози за вікном. Пов'язано це з тим, що осередки плит заповнені повітрям. Однак не варто забувати особливість газобетону: чим тепліше плити, тим менше міцність. В Україні для зведення будинку в один або два поверхи використовують D400 і D500.

Також до плюсів застосування блоків відносять такі.

  1. Куплений в Генічеську газобетон володіє хорошими показниками паро- і повітропроникності. Всередині будівлі постійно циркулює повітря, підтримуються оптимальна вологість і комфортний мікроклімат.
  2. Ідеальний радіаційний фон, завдяки складу, позбавленому шкідливих компонентів. Матеріал включає цемент, вапно, кварцовий пісок і алюмінієвий порошок.
  3. Стійкість до вогню. Вироби не запалюються навіть при температурі 1200 С °. Під час пожежі такої будинок не зруйнується протягом 2 ч.
  4. Неважливо, скільки циклів заморожування і розморожування належить витримати спорудження. Воно залишиться цілим і неушкодженим.
  5. Пористий бетон відмінно поглинає звуки. Досить облаштувати будинок стінами завтовшки від 24 см і можна заощадити на додатковій шумовий ізоляції.
  6. Газобетон в Генічеську продається з невеликою вагою. Плити витримає простий фундамент.
  7. Замовити матеріал вибирають з-за швидких темпів будівництва. Вироби, виконані автоклавним способом, великі і відрізняються точною геометрією. Спорудити з їх допомогою рівні стіни не складе труднощів.
  8. Фіксують плити один до одного клеєм, що перешкоджає появі містків холоду.
  9. Купити газобетон за доступною вартості пропонує компанія «СтройМір». Товар сертифікований і дозволяє будувати споруди будь-якої складності.
  10. Блоки легко розрізати. Обробка проста. Тому дизайнери та архітектори проектують з блоків розкішні котеджі з куполами і арками.

Особливості будівництва з газоблоків в Генічеську

Споруда з газобетону вийде надійним і довговічним, якщо купити його в будівельному магазині «СтройМір». Також важливо враховувати особливості будівництва.

Обов'язково такий будинок вимагає армування. Воно дозволяє:

Армування по горизонталі краще виконувати з використанням рифленою арматури зі сталі перерізом від 6 до 8 мм. Арматуру заглиблюють в штроби і фіксують на спеціальний клей. Гладка арматура для цього не підходить.

Якщо будова має незвичайні архітектурні деталі, наприклад, колони, виконують вертикальне армування. Його також рекомендують для конструкцій з куплених в Генічеську газобетонних блоків, якщо на будівництво припадають високі навантаження збоку.

Вертикальне армування профілем діаметром від 14 мм допомагає збільшити несучу здатність стінових конструкцій.

Газоблок в Генічеську володіє кращими експлуатаційними властивостями. Але важливо, щоб будівництвом займалися досвідчені фахівці. Наприклад, висококваліфікований майстер розуміє важливість використання клейового складу замість бетонного розчину.

Ціна високоякісного будівельного матеріалу в інтернет-магазині «СтройМір» помірна. Доставку менеджери оформлюють по Херсонській області та всієї України.

вгору